A Fieldmann FZV 2104‑E hatékony 1300 W-os elektromos gyepszellőztető 320 mm munkaszélességgel és 40 l gyűjtővel, ideális akár 600 m²-es pázsit ápolásához.
35 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.22.
Termékazonosító: 50008350
FZV 2104-E
Paraméterek
01
Tulajdonságok
| Vágási szélesség | 320mm |
|---|---|
| Magasságállítható fogantyú | Nem |
| Vágási magasság | 10mm |
| Ajánlott terület | 600m2 |
| Gyűjtőkosár kapacitás | 40l |
| Vágásmagasság fokozatok | 4 |
| Indítási rendszer | Elektromos |
02
Felszerelés
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
|---|---|
| Hordozófogantyú | Igen |
| Összecsukható fogantyú | Igen |
03
Funkció
| Állítható munkamélység | Igen |
|---|---|
| Önjáró | Nem |
04
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 1300W |
|---|
05
Megjelenés és dizájn
| Alváz anyaga | Műanyag |
|---|
06
Szín
| Szín | fekete-zöld |
|---|