A Fieldmann FDK 201202-E körfűrész 1 200 wattos teljesítménnyel gyors és pontos vágásokat biztosít. A masszív alumínium alap biztosítja a stabilitást a munka során. Az állítható vágási mélységnek és dőlésnek köszönhetően akár 45°-os hosszú- és ferde vágásokat is kezelhet.
32 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50004916
FDK 201202-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Körfűrész |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés | Elektromos |
|---|
03
Tulajdonságok
| Vágási méret | 185mm |
|---|---|
| Működtetés | Hálózat 230V |
| Forgatható fogantyú | Nem |
| Puha kialakítású markolat | Nem |
04
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 1200W |
|---|
05
Méretek és tömeg
| Súly | 4.0kg |
|---|