A Fieldmann FDK 201302-E körfűrész 1300 W teljesítménnyel és 4500 fordulat/perc gyors és pontos vágásokat biztosít. A beépített lézer és a állítható vágásmélység maximális pontosságot biztosít. A masszív alumínium alap és az ergonómiai fogantyúk garantálják a kényelmes munkát.
32 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50004331
FDK 201302-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Körfűrész |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés | Elektromos |
|---|
03
Tulajdonságok
| Vágási méret | 45mm |
|---|---|
| Működtetés | Hálózat 230V |
| Forgatható fogantyú | Nem |
04
Felszerelés
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
|---|
05
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 1300W |
|---|
06
Méretek és tömeg
| Súly | 4.0kg |
|---|