Fieldmann FZN 6005-E elektromos magassági sövényvágó teleszkópos nyéllel. Ideális magas sövények biztonságos, létra nélküli formázásához.
26 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50001349
FZN 6005 E
Paraméterek
01
Általános
| Rendeltetés | Élő sövény |
|---|---|
| Eszköztípus | Sövényvágó olló |
02
Teljesítmény
| Működtetés | Elektromos |
|---|
03
Tulajdonságok
| Max. vágási átmérő | 16mm |
|---|---|
| Max. vágási vastagság | 16mm |
| Teleszkópos fogantyú | Igen |
| Állítható vágásszög | Igen |
| Teleszkóp hosszúság | 190-250 cm |
04
Felszerelés
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
|---|---|
| Bokor nyíró | 460mm |
05
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 450W |
|---|
06
Méretek és tömeg
| Súly | 3.7kg |
|---|