Tágas 3 személyes trópusi akácfa kerti pad háttámlával és karfával. Strapabíró, időjárásálló, prémium kültéri bútor.
40 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50002375
FDZN 4006-T
Paraméterek
01
Általános
| Termék típusa | Kerti pad |
|---|
02
Rendeltetés
| Rendeltetés | kül és beltéri |
|---|
03
Megjelenés és dizájn
| Anyag | Akác |
|---|---|
| Védőhuzat mellékelve | Nem |
04
Méretek és tömeg
| Magasság | 90.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 150.00cm |
| Mélység | 61.00cm |
| Súly | 15.8kg |