Prémium trópusi akácfa kerti szék 2-es csomagban – háttámlás, össze-csukható, kültéri és beltéri használatra. Kiegészítő párnákkal személyre szabható.
32 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50001892
FDZN 4012
Paraméterek
01
Általános
| Termék típusa | Kerti szék |
|---|
02
Rendeltetés
| Rendeltetés | kül és beltéri |
|---|
03
Tulajdonságok
| Igen | |
| Állítható | Nem |
04
Megjelenés és dizájn
| Anyag | Akác |
|---|---|
| Védőhuzat mellékelve | Nem |
05
Méretek és tömeg
| Magasság | 94.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 46.00cm |
| Mélység | 59.00cm |