Masszív trópusi akácfa kerti pad háttámlával és karfával, 2 személyes kivitel. Prémium kültéri bútor, akár párnával is.
29 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50001893
FDZN 4013
Paraméterek
01
Általános
| Termék típusa | Kerti pad |
|---|
02
Rendeltetés
| Rendeltetés | kül és beltéri |
|---|
03
Megjelenés és dizájn
| Anyag | Akác |
|---|---|
| Védőhuzat mellékelve | Nem |
04
Méretek és tömeg
| Magasság | 85.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 122.00cm |
| Mélység | 57.00cm |
| Súly | 12.2kg |