Fémvázas kerti szék acél szerkezettel és textil ülőfelülettel. 120 kg teherbírás, egymásra helyezhető, időjárásálló kivitel.
9 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50001602
FDZN 5010
Paraméterek
01
Általános
| Termék típusa | Kerti szék |
|---|
02
Rendeltetés
| Rendeltetés | kül és beltéri |
|---|
03
Tulajdonságok
| Nem | |
| Állítható | Igen |
04
Megjelenés és dizájn
| Anyag | Acél - Alumínium |
|---|---|
| Védőhuzat mellékelve | Nem |
05
Méretek és tömeg
| Magasság | 91.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 55.00cm |
| Mélység | 73.00cm |