Fieldmann FZP 25410-B benzines láncfűrész 25 cm³ motorral és 250 mm vezetőlemezzel. 1,2 kW teljesítmény, automata olajozás, könnyű, erős vágás.
37 990 Ft
Szállításra kész
készleten 3 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50007381
FZP 25410-B
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Láncfűrész |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés | Benzines |
|---|---|
| Hengerűrtartalom | 25.4cm3 |
| Lóerő | 0.70kW |
03
Tulajdonságok
| Láncosztás | 3/8'' |
|---|---|
| Vezetőlemez típusa | Fieldmann |
| Lánc típusa | Fieldmann |
| Támasztókörmök | Acél |
04
Felszerelés
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
|---|---|
| Nem |
05
Funkció
| Biztonsági fék | Igen |
|---|---|
| Automatikus olajozás | Igen |
| Gyors láncfeszítő rendszer | Nem |
06
Méretek és tömeg
| Vezetőlemez hossza | 25cm |
|---|---|
| Súly | 3.3kg |
07
Szín
| Szín | fekete-zöld |
|---|