Fieldmann FZP 5816-B benzines láncfűrész 58 cm³, 2,4 kW erővel és 405 mm vezetővel. Profi teljesítmény, precíz vágás, automata olajozás.
76 990 Ft
Szállításra kész
készleten 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50004766
FZP 5816-B
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Láncfűrész |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés | Benzines |
|---|---|
| Hengerűrtartalom | 58.0cm3 |
| Lóerő | 2.40kW |
03
Tulajdonságok
| Üzemanyagtartály kapacitás | 0.6l |
|---|---|
| Olajtartály kapacitás | 260ml |
| Láncosztás | .325'' |
| Vezetőlemez típusa | Fieldmann |
| Lánc típusa | Fieldmann |
| Támasztókörmök | Acél |
04
Felszerelés
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
|---|---|
| Igen |
05
Funkció
| Biztonsági fék | Igen |
|---|---|
| Automatikus olajozás | Igen |
| Gyors láncfeszítő rendszer | Igen |
06
Méretek és tömeg
| Vezetőlemez horonyszélessége | 1.5mm |
|---|---|
| Vezetőlemez hossza | 40cm |
| Magasság | 26.50cm |
| Szélesség | 23.50cm |
| Mélység | 41.00cm |
| Súly | 6.0kg |
07
Szín
| Szín | fekete-zöld |
|---|