A praktikus elektromos grill Fieldmann FZG 2005-E egészséges, füstmentes grillezést kínál a tapadásmentes felületének köszönhetően. A stabil szerkezet, állvány és hőmérséklet-szabályozás biztosítja a kényelmes használatot bent és kültérben egyaránt. A kompakt méretek lehetővé teszik a könnyű szállítást és tárolást.
54 990 Ft
Termékazonosító: 41012323
Elektromos grill FZG 2005-E
- Energiafogyasztás: 1 600 W
- Rácsméretek: 98 × 64,5 × 62 cm
- Két rácsfelület: egyenes és bordás
- Tapadásmentes bevonat: egészséges grillezés égés nélkül
- Végtelenül változó hőmérséklet-szabályozás
- Csepegtetőtálca: 400 ml kapacitás
- Súly: 7 kg
- Masszív állvány stabil szerkezettel
- Hely fűszereknek és hozzávalóknak
- Könnyen tisztítható és karbantartott
- Tartalmazott: állomány, grilledény, csepegtetőtálca
Erős fogyasztás 1 600 W
Az FZG 2005-E elektromos grill 1600 W teljesítményű, ennek köszönhetően gyorsan felmelegszik és rövid időn belül használatra kész. Ez a teljesítmény biztosítja, hogy a hús és a zöldségek egyenletesen süljenek meg felesleges várakozás nélkül. A grill ideális mindennapi használatra az erkélyen, a teraszon és a konyhában.
Tapadásmentes felület egészséges grillezéshez
A grillfelület tapadásmentes felülettel van felszerelve, ami minimalizálja a zsír szükségességét. Ez egészségesebbé teszi az ételeket, és a grillezés égés nélkül zajlik. A felület könnyen tisztítható, amit minden grillezés után értékelni fogsz.
Két rácsfelület
Az FZG 2005-E modell kétféle grillezőfelületet kínál – egyenes zöldségeknek és bordás húsnak. Ez a változatosság lehetővé teszi, hogy egyszerre különböző típusú ételeket készíts. Így a grill még igényesebb felhasználók igényeinek is megfelel, akik szeretnek kísérletezni.
Stabil szerkezet gyakorlati térrel
A hatalmas állvány biztosítja a grill stabilitását bármilyen felületen, akár a kertben, akár az erkélyen. Egy kényelmes hely fűszereknek és hozzávalóknak megkönnyíti az ételek elkészítését. Ha szükséges, a rács eltávolítható, és a grill asztali grillként használható.
FZG 2005-E
Paraméterek
01
Általános
| Grill típusa | Elektromos |
|---|---|
| Eszköztípus | Grill |
02
Felszerelés
| Egyéb paraméterek | Csöpögtető edény |
|---|---|
| Grillező lap | Lapos |
| Felső grillezőlap | Bordázott |
| Csepegtető tálca | Igen |
03
Energetikai paraméterek
| Feszültség és frekvencia | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|---|
| Teljesítmény | 1600W |
04
Megjelenés és dizájn
| Grillezőfelület | Tapadásgátló bevonatú |
|---|
05
Méretek és tömeg
| Magasság | 98.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 64.50cm |
| Mélység | 62.00cm |
| Súly | 7.0kg |
06
Szín
| Szín | Fekete |
|---|