Fieldmann FZK 2002-E elektromos kultivátor 750 W teljesítménnyel. 32 cm-es rotációs kapa veteményeshez és kerti talajlazításhoz.
39 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50001991
FZK 2002-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés | Elektromos |
|---|
03
Tulajdonságok
| Munkamélység | 20cm |
|---|---|
| Vágási szélesség | 320mm |
| Indítási rendszer | Elektromos |
04
Felszerelés
| Kések száma | |
|---|---|
| Munkaszerszám | Késes henger |
| Kések átmérője | 20cm |
| Összecsukható fogantyú | Igen |
05
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 750W |
|---|
06
Méretek és tömeg
| Súly | 8.0kg |
|---|
07
Szín
| Szín | Zöld |
|---|