A Fieldmann FDTP 2204-A vezeték nélküli ragasztópisztoly mozgásszabadságot biztosít a 1 500 mAh-os Li-ion akkumulátor révén. A forró olvasztórúd 7 mm-es átmérője és mindössze 90 másodperces előmelegítési ideje gyors és precíz ragasztást tesz lehetővé. Az ergonomikus gumifogantyú növeli a kényelmet különböző anyagokon való munkavégzés során.
11 990 Ft
Szállításra kész
készleten 3 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50004770
FDTP 2204-A
Paraméterek
01
Általános
| Rendeltetés | Műhely |
|---|---|
| Eszköztípus | Ragasztópisztoly |
02
Teljesítmény
| Működtetés | Akkumulátoros |
|---|
03
Tulajdonságok
04
Tápellátás
| Tápellátás | AKKU |
|---|
05
Méretek és tömeg
| Magasság | 23.20cm |
|---|---|
| Szélesség | 18.10cm |
| Mélység | 5.80cm |
| Súly | 0.4kg |
06
Szín
| Szín | Zöld |
|---|