Fieldmann FZS 2002-E elektromos szegélynyíró 500 W motorral, 30 cm vágási szélességgel és teleszkópos nyéllel hatékony kerti munkához.
17 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50000644
FZS 2002-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Szegélynyíró |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés | Elektromos |
|---|
03
Tulajdonságok
| Állítható fogantyú | Igen |
|---|---|
| Puha kialakítású markolat | Nem |
| Kétkezes fogantyú | Nem |
| Vágási szélesség | 300mm |
| Vágórendszer | Két húr |
| Fejszög állítás | Igen |
| Teleszkóp hosszúság | 92-114 cm |
04
Felszerelés
| Biztonsági kapcsoló | Nem |
|---|---|
| Teleszkópos nyél | Igen |
| Nem |
05
Funkció
| Félautomata |
06
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 500W |
|---|
07
Méretek és tömeg
| Damil átmérő | 1.4mm |
|---|---|
| Magasság | 25.00cm |
| Szélesség | 25.00cm |
| Súly | 2.4kg |