Fieldmann FZS 2306-E elektromos fűszegélynyíró 350 W teljesítménnyel, 25 cm vágási szélességgel és teleszkópos nyéllel hatékony kerti munkához.
13 490 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 50004024
FZS 2306-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Szegélynyíró |
|---|
02
Teljesítmény
| Működtetés | Elektromos |
|---|---|
| Motor típus |
03
Tulajdonságok
| Állítható fogantyú | Igen |
|---|---|
| Puha kialakítású markolat | Nem |
| Kétkezes fogantyú | Nem |
| Vágási szélesség | 25mm |
| Vágórendszer | Egy húr |
| Fejszög állítás | Nem |
| Teleszkóp hosszúság | 95-105 cm |
04
Felszerelés
| Biztonsági kapcsoló | Nem |
|---|---|
| Teleszkópos nyél | Igen |
| Nem |
05
Funkció
| Félautomata |
06
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 350W |
|---|
07
Méretek és tömeg
| Damil átmérő | 1.4mm |
|---|---|
| Súly | 1.7kg |