Prémium trópusi akácfa kerti szék 5 pozícióban dönthető háttámlával. Összecsukható kivitel, 2 db/csomag.
40 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50002374
FDZN 4001-T
Paraméterek
01
Általános
| Termék típusa | Kerti karosszék |
|---|
02
Rendeltetés
| Rendeltetés | kül és beltéri |
|---|
03
Tulajdonságok
| Állítható | Igen |
|---|
04
Megjelenés és dizájn
| Anyag | Akác |
|---|
05
Méretek és tömeg
| Magasság | 108.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 56.00cm |
| Mélység | 71.00cm |
| Súly | 16.0kg |