A Fieldmann FDU 2002-E hamuporszívó 1 200 W teljesítménnyel ideális kandallók, műhelyek és garázsok tisztítására. A 20 literes fémtartály és a fém tömlő ellenáll a magas hőmérsékletnek. A HEPA szűrő tiszta, pormentes működést biztosít.
27 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50001562
FDU 2002-E
Paraméterek
01
Általános
| Eszköztípus | Hamuporszívó |
|---|---|
02
Tulajdonságok
| Zajszint | 80dB |
|---|---|
| Kábelhossz | 4.3m |
| Tasak/edény űrtartalma | 20.0l |
03
Felszerelés
| HEPA szűrő | Igen |
|---|---|
| Résszerű |
04
Funkció
| Teljesítmény szabályozás | Nem |
|---|
05
Energetikai paraméterek
| Teljesítmény | 1200W |
|---|
06
Méretek és tömeg
| Súly | 5.3kg |
|---|
07
Szín
| Szín | Rozsdamentes acél |
|---|