Prémium alumínium vázas kerti szék 7 pozíciós dönthetőséggel, 2 db-os csomagban. Összecsukható, karbantartásmentes kivitel.
58 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 63000007
FDZN 5017-2
Paraméterek
01
Általános
| Termék típusa | Kerti karosszék |
|---|
02
Rendeltetés
| Rendeltetés | kül és beltéri |
|---|
03
Tulajdonságok
| Nem | |
| Állítható | Igen |
04
Megjelenés és dizájn
| Anyag | Alumínium |
|---|---|
| Védőhuzat mellékelve | Nem |
05
Méretek és tömeg
| Magasság | 105.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 55.00cm |
| Mélység | 45.00cm |
| Súly | 8.5kg |