7 pozícióban állítható alumínium vázas kerti szék textil ülőfelülettel. Összecsukható, 120 kg teherbírás, 2 db-os csomag.
47 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 50005044
FDZN 5018, 2 db
Paraméterek
01
Általános
| Termék típusa | Kerti karosszék |
|---|
02
Rendeltetés
| Rendeltetés | kül és beltéri |
|---|
03
Tulajdonságok
| Nem | |
| Állítható | Igen |
04
Megjelenés és dizájn
| Anyag | Alumínium |
|---|---|
| Védőhuzat mellékelve | Nem |
05
Méretek és tömeg
| Magasság | 111.50cm |
|---|---|
| Szélesség | 62.00cm |
| Mélység | 62.00cm |
| Súly | 8.5kg |