Fieldmann FZG 1020 tűzrakó 54,5 cm átmérővel, hőálló festéssel és összecsukható lábakkal – biztonságos, prémium kerti tűztál.
16 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.17.
Termékazonosító: 41010420
FZG 1020
Paraméterek
01
Általános
| Grill konstrukciója | Kerti |
|---|---|
| Grill típusa | |
| Grillrendszer | NYÍLT |
| Eszköztípus | Tűzrakó |
02
Felszerelés
| Grillezőlap anyaga | Rozsdamentes acél |
|---|---|
| Egyéb paraméterek | Fedél |
| Grillező lap | Bordázott |
| Felső grillezőlap | Nincs |
| Csepegtető tálca | Nem |
| Termosztát | Nem |
03
Megjelenés és dizájn
| Grillezőfelület | Rácsos |
|---|
04
Méretek és tömeg
| Magasság | 40.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 54.50cm |
| Súly | 3.3kg |
05
Szín
| Szín | Fekete |
|---|