Fieldmann FZG 1025 tűzrakó 73,5 cm átmérővel, hőálló bevonattal és stabil lábakkal – nagyméretű, prémium kerti tűztál.
25 990 Ft
Szállításra kész
készleten több mint 5 db
Várhatóan Önnél: 04.16.
Termékazonosító: 41015393
FZG 1025
Paraméterek
01
Általános
| Grill konstrukciója | Kerti |
|---|---|
| Grill típusa | |
| Grillrendszer | NYÍLT |
| Eszköztípus | Tűzrakó |
02
Felszerelés
| Grillezőlap anyaga | Rozsdamentes acél |
|---|---|
| Egyéb paraméterek | Fedél |
| Grillező lap | Bordázott |
| Felső grillezőlap | Nincs |
| Csepegtető tálca | Nem |
| Termosztát | Nem |
03
Megjelenés és dizájn
| Grillezőfelület | Rácsos |
|---|
04
Méretek és tömeg
| Magasság | 40.00cm |
|---|---|
| Szélesség | 74.00cm |
| Mélység | 74.00cm |
| Súly | 5.2kg |
05
Szín
| Szín | Fekete |
|---|